Nabízíme novou modernizovanou bezbarierovou posilovnu 2 x 50 m2 pro muže i ženy, juniory i seniory a zároveň i pro handicapované. Vybavená posilovacími stroji a závěsným posilovacím systémem ( 6x TRX ).

Cvičební plocha je pokryta gumovou podlahou SPORTEC, která šetří Vaše klouby a tlumí nárazy.Každému návštěvníkovi je k dispozici šatna  a sociální zázemí (WC, sprcha).

NOVĚ možnost domluvit si osobního trenéra na vedení při tréninku a konzultování vhodného postupu. Kontakt: Radek Karch, telefon 731 715 948 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:  Pondělí - Neděle  7:00  -  22:00

Ceník: jednorázové vstupné pro veřejnost » 75,- Kč/hod., studentská sleva » 65,- Kč/hod.

Měsíční permanentka - neomezený vstup na 1 měsíc » 590,- Kč, studentská sleva » 490,- Kč