Hledáte pro děti na prázdniny zábavný program?

Chcete aby o děti bylo dobře postaráno? Máme pro Vás řešení!

Již 6. rokem proběhnou v našem Sportovním areálu Varenská příměstské tábory pro děti ve věku 6 – 12 let. Pro děti je připraven bohatý program v podobě výuky a zdokonalování široké škály sportovních her, řešení logických a bojových úloh, pořádání výletů a mnoho dalších aktivit.

V letošním roce jsou pro děti připravené tyto celotáborové hry: Cesta kolem světa za 5 dnů, Expedice Everest, Přežiješ?, Pod olympijskými kruhy. Během týdne jsou pro děti připravené různý hry a soutěže a celodenní výlety. Budou si moci vyzkoušet i netradiční aktivity, ke kterým běžně nemají přístup. Pro děti je zajištěný celodenní pitný režim, svačina a oběd.

Při vedrech mají k dispozici bazén, při dešti sportovní haly a klubovny.

 9. – 13. 7. 2018 – OBSAZENO,   16. – 20. 7. 2018 – OBSAZENO,   23. – 27. 7. 2018 - 3 volná místa,   30. 7. – 3. 8. 2018 – 10 volných míst.

 Informace vč. Online přihlášky na stránkách www.prazdninyvostrave.cz

 

Galerie

 Kompletní galerie >>