Organizování sportovních dnů pro dospělé i děti

Zájemci si mohou objednat na sportovním úseku TJ Ostrava veškerou přípravu, organizaci a zabezpečení soutěží v našem sportovním areál.

Nabízíme mnoho sportovních disciplín: volejbal, badminton, tenis, squash, futsal, beachvolejbal, basketbal, nohejbal, házená, stolní tenis, golf, petangue, kroket, šachy, ruské kuželky a případně zajistíme i další netradiční sporty.

Pronájem sportovišť

Možnost dlouhodobého nebo jednorázového pronájmu sportovišť.

Sportovní soustředění

Nabízíme uspořádání sportovního soustředění. K dispozici celý sportovní areál, ubytovna, restaurace s celodenním provozem.

Sauna

Nabízí prohřívárnu pro 8 osob, bazén a odpočívárnu s občerstvením.

Regenerace

Nabízí 2 hydromasážní vany, zdravotní a sportovní masáže, baňkování.

Výuka juda

Kurzy pro mladé zájemce o bojová umění se zaměřením na judo.

Klubovny

V našich dvou klubovnách je možno uspořádat turnaje v šachách i jiných deskových hrách, semináře, školení i různé oslavy. Restaurace v areálu.

Reklama

Nabízíme možnost prezentace Vaší společnosti na reklamních panelech v našich sportovních zařízeních (i při televizních přenosech z extraligových utkání), nebo na sportovním oblečení vybraných družstev sportovních klubů naší TJ (extraligové volejbalistky – ženy, juniorky, kadetky; extraligoví stolní tenisté - muži).

Golfové kurzy pro začátečníky

Nabízíme instruktáž o golfové hře, výklad pravidel, získání základních herních dovedností na tréninkové louce pod odborným vedením profesionálních trenérů. Základní golfové vybavení lze zapůjčit. Kurz je možno zakončit získáním Zelené karty = oprávnění ke hře na golfových hříštích.

Lekcí je možno absolvovat buď s dojížděním nebo pobytově (ubytování a stravování v hotelu v Šilheřovicích)

Příměstský sportovní tábor

Týdenní (pondělí až pátek) tábor pro děti, s každodenním nástupem do 8.00 hod a ukončením v 16.00 hod, se zaměřením na všeobecný sportovní výcvik (basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, beachvolejbal, nohejbal, sebeobrana, badminton, petanque, kroket, tábornictví). Strava: svačina, oběd, pitný režim.

Ubytování

Ubytovna s celoročním provozem pro nenáročné. Kapacita ubytovny je 21 lůžek, k dispozici jsou 4 dvoulůžkové, 3 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou přístupná na patře. Pro náročnějšího hosta je připraven komfortně vybavený apartmán pro 2 až 3 osoby (sociální zařízení, kuchyňka, televize, internet).

Restaurace

Nově zrekonstruovaná restarace nabízí snídaně, obědy, večeře, uspořádání oslav, firemních akcí atd.