Největší doprovodnou akcí Colours of Ostrava je Festival v ulicích, který návštěvníkům nabízí ZDARMA zábavu ve městě. Jeho sportovní část „Barvy v pohybu“ nabídnou program a možnost aktivit u Fora Nová Karolina.

U Hitrádio Orion stage se na tatami představí judisté TJ Ostrava a návštěvníci se mohou zúčastnit i otevřených tréninků pro veřejnost. Klub judo TJ Ostrava za vydatné podpory svých partnerů (ČechymenBailIpon) se především zaměřuje na výchovu dětí, jejich přístup k pravidelné sportovní činnosti, zlepšení motoriky, koncentrace, respektu vůči sobě samotnému i k ostatním a k upevňování sebedisciplíny. Výsledky této práce jsou viditelné nejen na tréninku a na turnajích, ale také se odráží v jejich osobním životě a v kolektivních vztazích.

Proto na ukázkách a veřejných trénincích budou děti a mládež vítány a umožněno jim zapojení do oddílových aktivit juda TJ Ostrava.

Vystoupení judistů na louce u HITRÁDIO ORION STAGE bude v úterý 15.7., ve středu 16.7. a ve čtvrtek 17.7. vždy od 15.00 do 16.00 hod. a od 17.00 do 18.00 hod.

Prezentace klubu judo i TJ Ostrava na Festivalu v ulicích úspěšně proběhla a měla u veřejnosti velkou odezvu.

Za nasezení sportovcům a všem, kteří se přičinili, patří velké poděkování.