Sportovní den pro celou rodinu  - DEN DĚTÍ - sobota 31.5.

Druhou akci projektu „Sportuje celá rodina“, při které je celý Sportovní areál Varenská zdarma přístupný všem návštěvníkům, navštívilo na třicet rodin a do turnajových klání v badmintonu, stolním tenise, tenise a beachvolejbale se jich zapojilo dvanáct. Největší zájem byl o badminton a stolní tenis, kde probíhaly lité boje. Mnohé rodiny místo turnajových soutěží si zkoušely sportovně rekreační disciplíny, zejména umístěné kopy a hody míčem, střelbu florbalovou hokejkou, hody na basketbalový koš, pétank, kroket, ruské kuželky, zahradní šachy, či patování na golfíku.

Zábavná část programu byla připravena k oslavě Dne dětí, takže atrakce typu skákací hrad, trampolína, opičí dráha, či stolní hry byly plně využity. V dětském koutku si děti kreslily, sledovaly pohádky či zkoušely různé hračky a hry, zatím co jejich rodiče a prarodiče bojovali o soutěžní body nebo zvládali jízdy zručnosti s Autoškolou Clubem ČR. Velký stres mnohým návštěvníkům přineslo měření tělesných hodnot ve výživovém koutku.

Pro děti od 5 do 15 let bylo připraveno 8 disciplín k testování jejich vrozených sportovních schopností a k výběru nejvhodnějších druhů sportů, ve kterých by dítě mohlo dosáhnout povzbudivých úspěchů. K testování se přihlásilo 35 dětí.

 

 Galerie

 Kompletní galerie >>