Sportovní den pro celou rodinu - DEN DĚTÍ

s testováním jejich přirozeného talentu k vhodným sportům

Sportovní areál Varenská bude už podruhé v tomto měsíci ZDARMA otevřen pro turnaje rodin v badmintonu, stolním tenisu, beachvolejbale a tenisu, pro volné sportování a soutěžení a zábavu celých rodin.

Součástí akce je testování přirozeného talentu a vrozených pohybových schopností dětí od 5 do 15 let v osmi disciplínách. Program SportAnalytik vyhodnotí dosažené výsledky, vytipuje silné stránky dítěte a přiřadí mu vhodné sportovní oblasti, ve kterých sportování přinese dítěti radost a nadšení z pohybu. Dítě zdarma obdrží na e-mailovou adresu základní Talent report. V další fázi lze objednat pokročilý Sport report s výběrem vhodného sportu nebo zhodnocením vhodnosti již provozovaného sportu. Podrobně na www.sportanalytik.cz.

Pro účastníky jsou připravena další sportoviště (golfík, pétanque, ruské kuželky, velké šachy, kroket, opičí dráha), skákací hrad, zábavné dětské hry, cvičné jízdy s autoškolou, trenažér zručnosti a jiná překvapení.

Hlavním smyslem tohoto „mezigeneračního“ projektu je zapojení dětí společně s rodiči případně i s prarodiči do pohybových aktivit v průběhu 5 rodinných sportovních dnů.

Termíny dalších dnů:

Den otců – 21.6.

Den mládeže – 9.8.

Den seniorů – 4.10.

Zúčastněné rodinné týmy budou hodnoceny a odměňovány při každém turnaji a umístění započítáno do hodnocení celé série turnajů pro vyhlášení nejlepších sportovních rodinných týmů.

 

Více informací v propozicích.