V sobotu 24.9.2016 v areálu TJ Ostrava poměřilo své síly na 6. ročníku mezinárodní Velké ceny Ostravy v judo se zúčastnilo 180 mladých borců ze 17 oddílů ČR, Slovenska a Polska.

24 členů oddílu Judo TJ Ostrava vybojovalo 18 medailí: v žácích zlato Jakub Vršek, stříbro Jakub Recman, Petr Hýl, Ondřej Kotlář, Sebastian Ščerba, bronz Filip Kršňák; v žákyních zlato Leona Ščerbová a Markéta Hýlová, stříbro Kristýna Warmužová a Eliška Chmelařová; v benjamíncích zlato Jiří Chmelař, Amálie Ščerbová, Warmuž Tomi, stříbro Ondřej Lis, bronz Vojtěch Valach, Vendula Šířinová, David Kršňák, Tomáš Potůček. V družstvech byli nejlepší. GRATULUJEME! Za dotační příspěvky děkujeme Moravskoslezskému kraji, Statutárnímu městu Ostrava a městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

 

Galerie

Kompletní galerie >>