V neděli 15.5.2016 proběhl v areálu TJ Ostrava 16. ročník Velké ceny Ostravy a současně 3. ročník Bail Judo Tour v judu mládeže.Turnaje se zúčastnilo 226 judistů z 19 oddílů České a Slovenské republiky.

Ve kvalitních soubojích mladí judisté TJ Ostrava ukázali co mají natrénováno a velkou vůlí po vítězství sbírali medailová umístění. Benjamínci získali 4 zlaté, po jedné stříbrné a bronzové medaili, mladší žáci zlato a bronz, starší žáci 2 stříbrné a 2 bronzové, mladší žákyně zlato a bronz, starší žákyně zlato. Tato sbírka cenných kovů vynesla oddíl judo TJ Ostrava na třetí místo.


Nedělní Velkou cenou Ostravy vyvrcholila pohárová série tří turnajů Bail Judo Tour (v Dobré, Opavě a Ostravě) bývalých judistů Iva a Bohuše Dvořákových. Této šňůry se zúčastnilo přes 800 mladých judistů z Česka, Polska a Slovenska. V celkovém pořadí obsadil oddíl Judo TJ Ostrava 4. místo.

 

Galerie

Kompletní galerie >>